Jesteś producentem materiałów budowlanych ? Chcesz dodać atut do swoich produktów? Guard Industrie oferuje oryginalne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb, procesów produkcyjnych i wyrobów gotowych.

Jesteś właścicelem sklpu lub hurtowni budowlanej ? Chcesz powiększyć swoją ofertę o jakościowe produkty ? Guard Industry oferuje atrakcyjne warunki współpracy oraz łatwą i przyjemną platforme zamówień handlowych.

Czy jesteś właścicelem profesjonelnej firmy budowlanej i chciałbyś rozszerzyć swoją działalność o nowych klientów ? Zostań aplikatorem Guard Industy i oferuj swoim kiletnom produkty wysokiej jakości.

Guard Industrie to francuska spółka od dwudziestu lat specjalizująca się w poszukiwaniu, opracowywaniu i wytwarzaniu produktów do ochrony, dekoracji, czyszczenia, konserwacji i zabezpieczania materiałów budowlanych. Nasza spółka opracowuje produkty ekologiczne rozwiązujące problemy zabrudzeń, zanieczyszczeń, graffiti itp., nadające się do wszystkich rodzajów materiałów: betonu, cegły, drewna i innych.
 
Dlatego też chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę z Guard Industry, która niesie za sobą wiele korzyści:
 
  • Większe dochody - powiększ swoje dochody dzięki atrakcyjnym warunkom współpracy.
  • Wysoka jakość produktów - Wyróżnij się na tle konkurencji, oferując innowacyjne produkty Guard Industry, przetestowane i zatwierdzone przez główne międzynarodowe ośrodki badawcze.
  • Siła marki i 10 lat gwarancji - Ponadto możesz zapewnić swoim klientom 10 lat gwarancji wykonania wspierane przez AXA dla każdego budynku chronionego przez produkty z serii ProtectGuard.
  • Zniżki - liczne promocje, karty rabatowe które zwiększą Twoje dochody.
  • Większe umiejętności techniczne - Guard Industry organizuje regularne szkolenia dla specjalistów Guard Industry w celu aktualizacji ich umiejętności i wzbogacania wiedzy.
  • Pomoc i wysoka jakość usług - Nasz zespół wsparcia technicznego zapewnia pełną pomoc swoim specjalistom. Dostarcza informacje dotyczące określonego problemu, materiały reklamowe i udostępnia wszelkie certyfikaty oraz wyniki testów na każdym z naszych produktów.
W dziedzinie impregnacji, mamy w swoim dorobku ochronę wielu znanych obiektów i np.: Park olimpijski w Pekinie, biurowce, lotniska, banki, obiekty publiczne, stadiony, szkoły, domy prywatne.
 
Nasze produkty cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie gdyż są łatwe w użyciu, bezpieczne i posiadają najlepszą jakość.